Hallo,
De accu van mijn Aixam 400SL moet vervangen worden maar de accu ligt heerlijk diep weggestopt en we kunnen er zo niet bij.
Hoe kan hij het beste eruit gehaald worden: de radiator even weg halen of moet het voorscherm er af zodat de accu eruit kan?
Iemand die hier ervaring mee heeft?
Geplaatst door mootje1968 , lid sinds 13 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Aixam 400 of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
gngtje PRO, 13 jaar geleden
wagen op kriken rv wiel verwijderen .dan kan je bij de accu . let op speciale maat accu deze is duurder dan een standart maat suc 6