Ik heb een 146 staan waarvan het code lampje blijft branden en hij dus niet start. Is er een mogelijkheid deze code - controle te omzijlen zodat hij in een noodloop wel start. Ik heb namelijk geen computer en dan kan ik hem naar een ander bedrijf rijden.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Alfa Romeo 146 of stel zelf een nieuwe vraag.
zoja dan kun je hem starten, als volgt:
gas pedaal in duwen auto op contact zetten, code lamp gaat nu knipperen, tel de aantal knipperringen deze is het aantal dat op de code kaart sraat BV 5 is 5 keer knipperen en duw dan het gas weer in en je moet hem in houden tot dat het lampje uit gaat en dan weer het gas los.
dit doe je dat je alle getallen hebt gehad, na de laatste gaat het lampje snel knpperen en dan kun je starten.
groeten Roy