Alfa Romeo 156: Gaspedaal reageert niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 JTD

Soms als ik rijdt dan is het net of het gaspedaal niet reageert, pas na een paar tellen (4 á 5) dan reageert de motor en gaat hij er als een raket vandoor. Iemand een oplossing ??

Ik heb al een nieuwe luchtmassa-meter geprobeert en de EGR-klep gereinigd.

Geplaatst door

jurjen

100 km

al 20 jaar lid

Reacties

heb al meegemaakt dat gaspotientiemeter die op het gaspendaal zit kapot was

ed13

3.450 km

Klinkt alsof hij inhoudt. Hóeft niks met gaspedaal te maken te hebben. Misschien maakt lambdasonde slecht contact of is deze kapot.

yana

895 km

[quote=yana]Klinkt alsof hij inhoudt. Hóeft niks met gaspedaal te maken te hebben. Misschien maakt lambdasonde slecht contact of is deze kapot.[/quote]
het betreft een JTD toch ?
die hebben toch geen lambdasonde ???
toch eens die optie van de gaspedaal"potmeter" checken

erka

9.895 km

Hallo,

De jtd heeft een gaspedaal sensor.Als de stekker geen goed contact maak reageert je gaspedaal niet.Deze stekker zit rechts bij de voetenruimte van de bijrijder een witte stekker ik dacht 7 draden.Als je deze stekker loshaalt motor starten en gasgeven als je gas niet reageert.Dan heb je de goede contactjes strakker zetten helpt meestal altijd.

Groeten van een alfa freak.

alfa_romeo

460 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Alfa Romeo 156 of stel zelf een nieuwe vraag.