Algemeen: Gloeiregeleenheid Touran coderen

schedule Aangemaakt op

De gloeiregeleenheid van deze Touran is vervangen en sinds die tijd heeft de auto een foutcode in het canbus systeem. Deze fout is dat er een regelapparaat verkeerd gecodeerd is. Kan iemand mij hiermee helpen om het gloeiregeleenheid te coderen.

Alvast bedankt Passatje

Geplaatst door

Passatje

2.880 km

al 18 jaar lid

Reacties

Sorry ik was er vergeten bij te zeggen dat we met een vag.com de auto hebben uitgelezen en hiermee ook de gloeiregeleenheid willen coderen.

Passatje

PassatjeTopicstarter

2.880 km

Welke foutcode heb je precies?

vagfreak

540 km

Kijk eens in de gateway, daar kun je alle andere aanwezige ECU's coderen. Gloeiregeleenheid zal op 'niet gecodeerd' staan, wijzigen in 'gecodeerd'.
Het kan zijn dat de aanduiding in de VAG-COM iets anders is, op deze manier staat het in de Autocom software.
Groet, Erik.

eriks

390 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Algemeen Overig of stel zelf een nieuwe vraag.