Algemeen: Remcilinder

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1983

Wie o wie kan mij helpen.

Ik weet dat het onderwerp hier niet hoort, maar ik probeer het toch!

Ik zoek een remcilinder van het merk Renak type CZS of CZ6 of CS8 (is door wegroesten niet meer te zien!) Diameter rond 51,5 mm; lengte inclusief manchettengleuf 72 mm, Inlaat 9mm (kan M10 zijn) met een verhoging rond 28 mm hoog 8 mm en montageafstand is 33 mm.

Deze zit in een Lander caravan (ja, echt waar een hydraulisch geremde Caravan) en zou ook gebruikt worden in Wartburg en Trabant.

Bij de onderdelen handel heeft men alleen nummers en jaartallen/types van auto's en daar komt men er niet uit! Vandaar mijn vraag hier.

Wie o wie kan mij verder helpen?

Biomus

Geplaatst door

biomus

3.575 km

al 22 jaar lid

Reacties

Heel simpel, ga naar een van de vestigingen van Brezan, zij sturen het spul op naar hun remmen leverancier en vervolgens zoeken die uit welke cilinder het is, dat heb ik in het verleden ook eens gedaan met remcilinders voor een reliant robin.

mark

pe3hmp

6.370 km

Bio,

Probeer het hier eens dat is een club van die caravans.

015-2623305

Hans

Hans4037

27.095 km

probeer het anders is bij autocomfort in dordrecht die kunnen je ook wel helpen gok ik.

gr tijne

tijne

16.530 km


Ok, bedankt voor de sugesties. Ik zal het nagaan. Mocht ik nog meer tips nodig hebben, dan meld ik het wel.

Gr. Bio

biomusTopicstarter

3.575 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Algemeen Overig of stel zelf een nieuwe vraag.