Audi A3: Audi A3 trekt niet meer

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9

Audi A3 trekt slecht op sinds een paar weken ..lijkt alsof de de turbo weggevallen is en is niet vooruit te branden..volgas trekt de auto heel langzaam op.

Heb de egrklep schoongemaakt, sterk vervuild maar was het probleem niet. Welke stappen moet ik ondernemen om het probleem op te lossen?

Audi A3
Bj 2002
1.9 TDI
130 Pk

Geplaatst door

Ylias

1.230 km

al 22 jaar lid

Reacties

Eerst even uit laten lezen.

Maikel Voets

725 km

auto is eerder uitgelezen. Storing turbodruk.

heb gelezen over de N75 Valve, kan deze de problemen veroorzaken en hoe sluit ik het een en ander uit, voordat ik onderdelen ga kopen.

YliasTopicstarter

1.230 km

Wat is precies de foutcode? Met een exacte foutcode is voor forumleden makkelijker iets als oplossing te bedenken.

voyager

10.225 km

Volgens monteur problemen met de turbodruk , MAP-sensor (turbodruksensor) besteld en morgen erin laten zetten.

YliasTopicstarter

1.230 km

Probleem opgelost na vervangen van de sensor.

YliasTopicstarter

1.230 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A3 of stel zelf een nieuwe vraag.