Audi A4: Audi A4 avant 2.6 automaat Schakelen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.6

Hallo,

Ik heb vandaag een audi a4 2.6 gekocht. Nu denk ik dat de schakelbak of iets dergelijks niet goed werkt.
Wanneer ik namelijk het gaspendaal volledig intrap trekt hij niet door. Met name tussen de 5.000 en 6.000 toeren. De snelheid is dan ongeveer 100 km/p en loopt ook niet verder op, althans heel langzaam.
Laat ik gaspendaal vervolgens een beetje los dan trekt hij wel normaal op. Ook heb ik het gevoel dat het gaspendaal een beetje zwaar gaat.

Heeft iemand een oplossing of weet iemand wat het probleem zou kunnen zijn?

Met vriendelijke groet,

Bjorn van der Heide

Geplaatst door

Bjorn2001

105 km

al 19 jaar lid

Reacties

Eerst storing laten uitlezen,en kijken of er wat uitkomt.

Ricky,

ricky

55.545 km

Heb je geen proefrit gemaakt voordat je de auto kocht?.

een defect aan een automaatbak kijk ik al niet vreemd meer van op....... toevallig had ik er deze week 2 stuks rijp voor revisie.

paul,

P. Kelder

99.170 km

Idd Paul, en je kunt idd de storing uit laten lezen, maar vaak moet de bak er uiteindelijk toch onderuit.

bjorn heeft geluk... zijn audi heeft geen tiptronicbak deze houd het op het algemeen iets langer vol.

paul,

P. Kelder

99.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A4 of stel zelf een nieuwe vraag.