auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Audi A6 2018: Auto sluit niet meer

Bouwjaar: 2018, Brandstof: Diesel, Transmissie: Automaat, Motorcode: 40Tdi, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 150

Normaal trekken de deuren zich zelf dicht. Sinds 3 mei niet meer aan de bestuurderskant. Ik kon de auto ook niet meer sluiten. Als ik op de afstandsbediening wil openen, dan reageren de pinkers nog wel. Als ik als bestuurder wil uitstappen dan moet het raam naar beneden zodat de deurhandel aan de buitenkant kan bediend worden. Cruise control ook niet meer instelbaar. Iemand een idee?

Geplaatst door

Lucky luck +65

al 19 jaar lid

Reacties

Zou beginnen met uitlezen met dealer of gelijkwaardige apparatuur kan divers zijn.

kaleido 1 +9330
badge vip badge

9 maanden

Was ik van plan. Weet alleen niet hoe snel ik er binnen kan.

Lucky luck +65

9 maanden

Naar de dealer geweest. Uitlezen niet nodig. Technieker kon snel de de oorzaak localiseren. Bowden kabel probleem tss hendel en deurslot. Nieuwe kabel nodig.

Lucky luck +65

9 maanden

Bekend probleem dus ook bij ons nu.
Bedankt voor de feedback

kaleido 1 +9330
badge vip badge

9 maanden

Aan het eind van de rit bleek de hoofdoorzaak te liggen in een defect deurslot. Totale kosten €580 bij de officiële dealer. Zeer schappelijke prijs vind ik.

Lucky luck +65

8 maanden

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A6 of stel zelf een nieuwe vraag.