Audi A3 2004: Egr wel of niet vervangen
- 2 dagen geleden gevraagd
- 6 reacties
Recent is bij de garage voor ruim 500 euro de egr klep vervangen. Auto rijdt weer goed maar helaas blijft het storingslampje wel branden. Code p0404. Volgens autobedrijf is dit lastig te verhelpen, iets met elektronica.
De ANWB monteur zegt dat de egr klep niet is vervangen, hooguit wat schoongemaakt.
Autobedrijf blijft volhouden dat de klep wel degelijk is vervangen.
Wie heeft er nu gelijk ?
Zie foto van de nieuwe egr klep.
Geplaatst door Anjema80 , lid sinds 2 dagen geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
6 Reacties
Anjema80, 2 dagen geleden
Hier de foto
Monteur Senior, 2 dagen geleden
Heb jij ooit een nieuwe gezien? deze is absoluut niet nieuw
harry4203 PRO, 2 dagen geleden
Wij kunnen dat zo natuurlijk niet goed beoordelen, maar mn gevoel, zeker met die foutcode is niet goed.
Dat die foutcode lastig te verhelpen is(wat natuurlijk een onzinopmerking is) maakt het er niet beter op.
Monteur Senior, 2 dagen geleden
een nieuwe ziet er zo uit
harry4203 PRO, 2 dagen geleden
Ik zei het nog voorzichtig😂
Anjema80, 2 dagen geleden
Ik vermoed dat de EGR in eerste instantie wel is vervangen, maar dat er iets mis ging met installatie/ inleren oid. De auto reed toen namelijk voor geen meter. Heb de auto toen teruggebracht en wss hebben ze de oude er toen weer ingezet. Zou dat een logisch verhaal kunnen zijn ?
Maar er zit nu dus overduidelijk geen nieuwe EGR in, dank voor de reacties.