auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

BMW 3-Serie: afstandsbediening

Bouwjaar: 1999

beste mensen
Ik heb een vraag over de afstands bediening van mijn 316 Touring van 1999.Vandaag een nieuwe akku in mijn auto laten zetten, en nu werkt er een afstandsbediening niet meer.Ik heb een nieuwe batterij in de afstandsbedienig gezet en het lampje daarvan brandt wel maar de vergrendeling reageert er niet op.wie weet er raad,Alvast bedankt.

Geplaatst door

Jan4951 +0

al 19 jaar lid

Reacties

sleutel is geheugen kwyt. even by dealer langs gaan zo gebeurd

Martin,
Het is geen sleutel,maar zo'n los "kastje" Om een sleutel opnieuw in te lezen staat in het instructieboekje,maar van een "kastje" staat niets in.

Jan4951 +0

19 jaar

werkt een v/d afstandbedieningen niet meer of reageert de auto niet?

Een van de afstandsbedieningen werkt niet meer.De andere afstandsbediening werkt wel,deze had ik ook bij toen de akku vervangen werd.Of dit er iets mee te maken heeft weet ik niet.

Jan4951 +0

19 jaar

hallo jan volgens mij is het zo
als je 1 werkende handzender hebt kunnen ze bij de dealer die kapotte handzender weer opnieuw in lezen
is in een paar min gebeurt
succes erik

erik2777 +0

19 jaar

Hoi Erik en Martin
Sorry dat ik nu pas reageer,maar ik zal een keer naar de dealer gaan en deze sleutel weer inlezen.
Bedankt
Jan

Jan4951 +0

19 jaar

kun je ook zelf hoor!!mits je een beetje technisch bent.

als je zelf wilt proberen moet je me maar mailen

als het teminste een rode en een grijze knop is

[email protected]

marcel6952 +0
badge

19 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.