BMW 1800: oil service

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: is coupè

hallo,vraagje. ik heb net de olie ververst van een bmw is coupè van 1994. nu verschijnt er op het dashboard nog steeds die oil service. mijn vraag is nu hoe je dit kan doen verdwijnen?? kan je dit doen door eventjes de plus en de min pool van de batterij tegen elkaar te houden zodat het geheugen gereset wordt?? als er een andere manier bestaat,wie helpt mij?? alvast bedankt

Geplaatst door

lestje

550 km

al 19 jaar lid

Reacties

ff naar een garage die een reset-kastje heeft voor bmw

BMWWillem

2.820 km

aja ok. merci... dus er is geen andere manier daarvoor? niet de min en plus pool tegen elkaar houden??

lestjeTopicstarter

550 km

je kunt ook de zoek functie gebruiken hier of bij google of......

bmwf1

1.615 km

Als het goed was moest je pin 7 van de diagnose stekker aan massa leggen voor een paar seconden.
Maar ik weet het niet zeker meer want het is bijna 5 jaar geleden dat ik een BMW had.

Groetjes
Quint

leslie

stuur me ff je email adres,heb ik een schema'tje voor je om je oil-service te resetten.

en GEEN kortsluiting maken,zo kan het je nog wel eens duur komen te staan!!

Stefan

stefan84

86.660 km

het is inderdaad even pin 7 met de massa verbinden en je sleutel op contact stand draaien....maar je kunt hem ook even bij de garage laten resetten

Groeten Ruud

Bmwm-look

250 km

stefan,hartelijk dank om dat schema'tje door te sturen,hè. duidelijker kan het niet :-)... zal dat morgen eens proberen? ik laat het je nog weten.

grtz,leslie

lestjeTopicstarter

550 km

succes ermee leslie ;-)

Stefan

stefan84

86.660 km

heb dat dus geprobeerd om die pin 7 te verbinden met de massa maar het gaat niet. heb dan ook de pin 7 verbonden met de pin 19 maar dat was ook niets en telkens stond de sleutel op contact stand 2. wat doe ik verkeerd???

lestjeTopicstarter

550 km

als je precies doet wat er staat kan er eigenlijk niks mis gaan.je moet hem ook niet constant op contact laten staan,als ik me niet vergis eerst verbinden en dan pas de sleutel omdraaien!je kan het ook proberen met een lampje tussen de kabel te zetten.

heb er nog nooit problemen mee gehad en is tot nu toe altijd goed gegaan.

Stefan

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 1800 of stel zelf een nieuwe vraag.