BMW 5-Serie: radio geheugen werkt niet !

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Elke keer als ik de auto van contact haal moet ik de balance en fader opnieuw instellen,ook als ik de auto op contact zet slaat de telefoon aan, wie weet hier wat van en kan mij hepen ?

bvd

sieto

Geplaatst door

sieto

110 km

al 21 jaar lid

Reacties

volgens my is er een draad verkeert aan gesloten het geheugen moet volgens my constante spanning hebben kyk hier is na succes Henniem3

henniem3

430 km

de draden rood en geel even wisselen met elkaar... dan is het probleem opgelost

paul,

P. Kelder

99.170 km

Er zijn meerdere gele draden aanwezig, geel met wit heeft constante stroom en rood ook.Welke gele bedoel je paul ?
Ook meerdere dingen gelezen over een eeprom geheugen in radio wat kapot zou kunnen zijn,is denk ik laatste optie om naar te kijken.

sietoTopicstarter

110 km

Heb ik ook gehad. Ik ben zelf tv monteur en ben bezig geweest. Blijkt een defecte Geheugen IC. Nieuwe erin en klaar opgelost. Als je interesse hebt kun je mailen.
[email protected]

Werkpaard

265 km

inderdaad de radio is defect heb hetzelfde probleem gehad nieuwe radio kopen zit niets anders op (450 eurie`s)

bmw523ia

1.005 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.