BMW 5-Serie: stotteren en inhouden

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991

mijn bmw 524td stottert en houd in bij gasgeven en ook tijdens het rijden,ook reageert hij niet altijd op het gaspedaal wie heeft dit probleem ook gehad en kan mij helpen om dit op te lossen.

Geplaatst door

nenyky30

770 km

al 21 jaar lid

Reacties

Verstuivers laten reinigen.

mr-moh

2.360 km

Heb hetzelfde (denk ik) probleem gehad met m'n benzineauto. Kostte een hoop tijd en geld om uit te vinden wat het was. Brandstofinspuiting was onregelmatig/heel slecht omdat alles nogal verstopt zat. Soms sloeg bij lage snelheid, bijv. in een scherpe bocht de motor gewoon af en het maakte niet uit of de motor warm was of koud. Op goed geluk Injectiecleaner gekocht (bij de shell ofzo) en dat bij de eerstvolgende tankbeurt erbij gegooid. Het probleem heb ik niet meer gehad. Aangeraden wordt om dat om de paar duizend kilometer te herhalen. Het is in ieder geval het proberen waard, als je de verstuivers hebt laten reinigen zorgt dat ervoor dat ze niet weer verstopt raken.. wel opletten want je hebt 2 verschillende flesjes; voor benzineauto's en voor diesels.

esther2949

510 km

en gooi bij een diesel af en toe wat olie in de tank, dit brand de motor schoon, smeert de pomp zeer goed en reinigt de verstuivers! mvg frank

jakobs4863

600 km

HUH? olie die verbrandt en dan OOK nog de motor reinigt..?

Santa

27.190 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.