Chevrolet Matiz 2007: Chevrolet matiz toerental blijft hoog

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Motorcode: B10S1, Motorinhoud (cc): 1000, Vermogen (kw): 49

Hallo, de auto maakt te veel toeren. Bij gas loslaten blijft toerental hangen voordat het zakt. Heb naar gasklephuis gekeken en getest en ziet er gewoon goed uit. Misschien dat de lambdasonde niet goed is? Kan dit de reden zijn?
Er zit trouwens een sensor(zie foto) naast het gasklephuis. Wat is de functie van deze sensor? Misschien dat dit de boosdoener is.

Ik heb jullie expertise nodig.

Geplaatst door

Mas95

75 km

al 1 jaar lid

Reacties

Foto niet zichtbaar, maar vanuit de beschrijving is dat de gaskleppositiesensor en dat kan heel goed de oorzaak van je probleem zijn.
Dingen kosten weinig.

Beunhaas

10.840 km

Het lukt niet om een foto.
hier te plaatsen.

Mas95Topicstarter

75 km

Ik zal het later nog een keer proberen. Bedankt voor de reactie

Mas95Topicstarter

75 km

Zou een map sensor ook de oorzaak kunnen zijn?

Mas95Topicstarter

75 km

Heeft ie niet...

Beunhaas

10.840 km

Hier zijn de foto's

Mas95Topicstarter

75 km

...

Mas95Topicstarter

75 km

Je foto's zijn w.s. te groot (bestand/resolutie) , verklein ze in een bewerkingsprogje zoals Irfanview of zoiets...

Beunhaas

10.840 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Matiz of stel zelf een nieuwe vraag.