Hallo,
ik heb met mijn auto probleemloos op de snelweg gereden bij de stoplichten kwam er opeens een dikke witte rookwolk uit de auto toen ik op wou trekken en ben toen gelijk naar de kant gegaan. Ik heb na 5 minuten gewacht te hebben gekeken naar de koelvloeistofpeil en die was leeg, de oliepeil was normaal. Ik heb er toen weer koelvloeistof ingedaan maar dat was in mum van tijd er weer uit. De temperatuur was volgens de meter normaal.
Heeft iemand misschien een idee van wat het kan zijn?
Gr. Roy
normaal hoor je bij een lekke koppakking toch schuim te zien in het motor gedeelte als je de oliedop eraf haalt? Dit is dus niet het geval.
ook lekt er nergens olie. Het is puur alleen de koelvloeistof.
hmm.. dus zowiezo de koppakking... is dat duur om te laten vervangen?
als het daar bij blijft? ik heb deze auto nu 1 week in mijn bezit.. een kat in de zak?
euhm.. heb hem particulier gekocht:S ik bel morgen de garage hier 2 straten vandaan wel op kijken wat hij kan doen. Toch bedankt voor jullie reacties
Gr. Roy
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Nexia of stel zelf een nieuwe vraag.
Lijkt me een lekke koppakking
dupl-u-19054-5dd14a44697fb+kosopoelbuild
speed2.785 km