Knipperen de lichten aan de buitenzijde van de auto wel tijdens gebruik van de afstandsbediening (lock en unlock)? Gaat de binnenverlichting aan bij het unlocken met de afstandsbediening (ook al reageren de deuren niet)?
Van wat ik van de volgende website begrijp (http://forum.chryslerminivan.net/archive... kan er een probleem in de BCM zitten. De BCM stuurt de vergrendeling aan. Als je de IOD fuse er uit haalt (sommige doen dit 1 minuut, anderen doen dit 20 minuten) en terug plaatst, kan het probleem in veel gevallen weg zijn. Als het probleem weer terug komt, zal mogelijk de BCM opnieuw geprogrammeerd moeten worden.
Let ook op een eventueel aanwezige radio code, alvorens zekeringen te trekken.
Bleek in de BCM te zitten, met behulp van Autobedrijf Brinkman Vuren storing opgelost, prima service. Andere gebruikte BCM gemonteerd, nieuwe was niet meer leverbaar.