Beste Chrysler drivers.
Heb over een paar jaar een chrysler stratus 2.5cc gekocht en binnen gereden in mijn garage.
Start niet meer, heb er een andere batterij in gestoken, alarm proff laten verwijderen, andere bougies, benzine krijgt hij maar geen ontsteking op de bougies meer.
Rijd momenteel met chryler stratus 2.0cc, daarom stond hij zolang stil.
Heeft er iemand raad?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chrysler Stratus of stel zelf een nieuwe vraag.
Misschien zit er teveel benzine in de motor: start eens 10 seconde met vol gas (om door middel van lucht overtollige benzine er uit te krijgen). Als het goed is, is de computer op dat moment zo slim om geen benzine meer bij te spuiten.
Zet het contact vijf maal aan en uit (eindig de vijfde keer bij ON). Niet starten dus. Doe dit binnen vijf seconde. Hierna zouden er (eventueel aanwezige) storingscodes in het display (van de km-teller) moeten verschijnen. Dit kan het storing zoeken behoorlijk vereenvoudigen. Lees hier meer: http://www.allpar.com/fix/codes.html Ook een lijst met betekenissen van de codes is hier te vinden.
Ik begrijp dat de startmotor dus wel rondt gaat, maar de motor niet aan slaat: is de ontstekingsvolgorde juist (oftewel, zitten de bougiekabels op de juiste plaats op de verdeler)? Misschien is de verdeler defect. Maar voor het vervangen van componenten is uit (laten) lezen van codes verstandiger.