Beste, als de motor op bedrijfstemperatuur is en staat even een tiental minuten stationair te draaien en ik geef 1x gas en komt er licht grijze rook uit.
Bij 2de keer gas geven gebeurd dit niet, tijdens het rijden ook niet.
Enkel alleen als auto op bedrijfstemperatuur is wanneer ik gas geef komt de rook pas en bij het 2de keer gas geven verdwijnt het ook weer..
Er is geen koelvloeistof verlies, geen koelvloeistof bij olie of omgekeerd.
Temperatuur sensor en thermostaat is vervangen.
Voor de rest start, draait en rijd de Jumper perfect! Motor loopt zeer rustig en goed en slaagt aan bij 1ste slag.
Ja klopt, aangezien er voor derest geen klachten zijn heb je 100% gelijk in. Draait als nieuw eerlijk gezegd en rijd als nieuw voor dit bouwjaar. ( onderhoud deze wel goed ). Dank voor uw antwoord 🤝😊
1 dag
Als er verder geen klachten zijn en hij komt door de apk , gezien de leefdtijd kan er door slijtage natuurlijk eens wat gebeuren.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Jumper of stel zelf een nieuwe vraag.
Er kan natuurlijk gezien de leeftijd gewoon een verstuiver wat minder worden. Vraag is of je er iets aan moet doen wanneer de auto verder goed functioneerd.
2 dagen