Hallo,
Ik ben niet super handig, maar ik kan wel wat kleine zaken vervangen/repareren aan mijn auto.
Nu wil ik mijn kleppen laten stellen of zelf stellen. Ik heb een TU motor, waarbij kleppen stellen mij niet super moeilijk lijkt! Ook heb ik een vraagbaak waarin de handelingen beschreven worden.
Heb ik speciale sleutels nodig en waar kan ik die eventueel kopen? Hoe meet ik de speling of kan dat alleen met een bepaalde sleutel? Dien ik gewoon de waardes van een benzine auto aan te houden (inlaat 0.20, uitlaat 0.40). Zijn er nog andere wetenswaardigheden die ik in mijn achterhoofd moet opslaan?
En als laatste is het verstandig om dit zelf te doen als je het nog nooit heb gedaan?? Alvast hartelijk dank voor jullie reactie.
Mvg,
Erwin van Ek, Zeewolde
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën ZX of stel zelf een nieuwe vraag.
niet dat het moeilijk is maar ze moeten allemaal het zelfde staan.
groetjes jan.