Citroën Zx: knipperlichten

Bouwjaar: 1996, Motorinhoud (cc): 1600

Hallo na een bezoekje in de auto was straat werken mijn knipperlichten niet of soms spontaan. De alarmlichten werken wel. Heb de zekeringen na gekeken allemaal goed. Misschien een relais maar lijkt me onwaarschijnlijk bij de schakelaar werken claxon en licht normaal zou ik kortsluiting kunnen hebben bij de trekhaak?
Wie kan me helpen?

Joep38

Geplaatst door Joep38 , lid sinds 16 jaar geleden

3 Reacties

kaleido 1 PRO, 7 jaar geleden

Heb je al gekeken bij de bedrading van de trekhaak dan ?
Er staat geen water in 1 van de lampen ?

Joep38, 7 jaar geleden

Hallo heb alles na gekeken, bij de lampen geen water. Alles doorgemeten op de stekker van de trekhaak en werkt ook geen kort sluiting. Probeer nu de schakelaar van de alarmlichten dit zou nog de enige optie kunnen zijn..bedankt voor het meedenken.

harry4203 PRO, 7 jaar geleden

denk eerder dat de raw schakelaar stuk is. je zegt zelf dat de alarmverl gewoon werkt, dan is de schakelaar waarschijnlijk niet stuk.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën ZX of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.