Citroën C3: Koppeling ontlucht

schedule Aangemaakt op
Brandstof: Benzine

Hoe moet ik de koppeling ontluchten van mijn C3 ??? van 2010

Geplaatst door

Mreos

60 km

al 10 jaar lid

Reacties

met een ontluchtapp op het remreservoir, of met zn tweeen, een pedaal naar beneden drukken terwijl een ander de nippel open draait. en als pedaal onderin zit weer dicht draait. (waarom wil je dat doen?)
Ik heb een nieuwe pomp aan de versnellings bak geplaats,het is een gans in plastiek, en er zit geen ontluchtings nippel aan die je kan open draaien, enkel een die is afgesloten met een rubbertje,en die kan je niet open draaien.
Mreos Topicstarter 60 km Reageer
Neem aan dat het bovenstaande cilinder is .
Ontluchten als volgt : Druk op het remvloeistof reservoir zetten , afdichtdopje verwijderen , borgclipje iets omhoog trekken , slangetje iets lostrekken en het ontluchten start vanzelf .
Plaats wel even een opvangbakje .
Bedankt voor de gegevens,het is mij gelukt,en het s zo een pomp gelijk op de foto.
Mvg Pierre
Mreos Topicstarter 60 km Reageer
Mooi dat het gelukt is . Bedankt voor de feedback .

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C3 of stel zelf een nieuwe vraag.