Ik heb een probleem met de regeling van de interieurventilator in mijn berlingo 1.6 vti B9. De ventilator draait altijd op de hoogste stand, de weerstand en ventilator zelf heb ik al vervangen, wat kan dit nog veroorzaken? Mvg
Nope, als ik de regelaar op stand 0 zet blaast hij ook op volle kracht, waar ik de lucht ook laat uitkomen, altijd op volle kracht en niet te regelen.
3 weken
Ander merk of originele module monteren, heb het ook gehad, sommige imitatie onderdelen zijn niet goed
Ik denk dat ik het probleem gevonden heb. De stekker van de standenregelaar, dus je 0 t.em. 4 stand “bedient” vertoont een verbrand spoor, ik ga nu eerst kijken als het met de stekker alleen opgelost geraakt, zo niet zal ik de gehele console vervangen
1 week
ho is het n auto zonder climate controle?
De wagen heeft een manuele airco. Mvg
6 dagen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.
Is de stand "voorruit ontdooien" misschien ingeschakeld.?
Dan draaid de ventilator ook op de hoogste stand...
3 weken