Dacia Jogger 2022: Nieuw logo Dacia.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2022, Brandstof: Benzine, Motorcode: H4D F4, Motorinhoud (cc): 1000, Vermogen (kw): 67

Bij Dacia is men onlangs overgestapt op een nieuw logo nu heeft mijn Jogger uit 2022 nog een gril met het oude logo,ik zou graag willen weten of de gril met het nieuwe logo ook op mijn auto past,als je ze vergelijkt op een foto lijkt alles, koplampen etc hetzelfde behalve de gril,als het zou kunnen koop ik een nieuwe gril en update ik mijn auto een beetje.

Geplaatst door

Oudhoff

500 km

al 6 jaar lid

Reacties

Oplossing van Oudhoff
Voorlopig hou.ik het maar even bij de gril die bij de auto hoort,als ik.de hele bumper er af moet halen op straat omdat ik geen garage heb is het nu niet het goede seizoen,bedankt voor de info
Bekijk in de discussie
Ik denk dat je daarvoor het beste even naar de Dacia dealer kan gaan...
Hans4040 123.030 km
Dus een auto uit 2022 moet via een gril geüpgraded worden?
Beunhaas 10.870 km
Ik vind het nieuwe logo gewoon mooier en als het past ga ik het oude vervangen voor het nieuwe,verder niet erg belangrijk.
Oudhoff Topicstarter 500 km
Heb de dealer een aantal dagen terug al gebeld,ze wisten het zo niet en zouden het navragen,,nog geen antwoord. Ik dacht misschien is er op het forum iemand die er iets over weet, vandaar mijn vraag
Oudhoff Topicstarter 500 km
Voor ze ver ik weet past de nieuwe(2023,...) grill 1 op 1,
zelfde bevestigingen en afmetingen alleen een ander logo/uiterlijk,
Volgens mijn info dient wel de hele voorbumper gedemonteerd te worden,
de grill zit niet alleen met klemmen vast maar ook op enkele plaatsen
met schroeven aan de achterzijde van de bumper.
limbra 16.585 km
Dank voor de info,ik had al een vermoeden dat het zou passen,maar dat je de de hele bumper moet demonteren wist ik niet ,ga er nog maar even over nadenken en uitzoeken of dat veel werk is.
Oudhoff Topicstarter 500 km
Oplossing
Voorlopig hou.ik het maar even bij de gril die bij de auto hoort,als ik.de hele bumper er af moet halen op straat omdat ik geen garage heb is het nu niet het goede seizoen,bedankt voor de info
Oudhoff Topicstarter 500 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dacia Jogger of stel zelf een nieuwe vraag.