Ik heb de olie ververst en nu blijft het waarschuwingslampje branden.De procedure om het te resetten heb ik al meer dan tien keer uitgevoerd.Hij gaat niet uit.Iemand een idee ?
Geplaatst door ferdinand , lid sinds 15 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dacia LOGAN of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
2 Reacties
memos PRO, 2 weken geleden
Dan met testapparatuur resetten. Ik weet niet of hij lang over de beurt heen zat, maar soms is dat alleen met apparatuur te resetten. Even bij de garage langsrijden, de meesten willen dit wel even voor je resetten
Beste antwoord, geplaatst door ferdinand, 1 week geleden
Als ik een auto koop geen ik hem altijd een hele beurt.Ik wist niet dat je de olieinterval moest resetten.Om die reden weet ik ook niet hij lang hij over de beurt zat.