Goedendag,,
Ik heb een Fiat Punto Cabrio en heb er het volgende probleem bij:
De auto start niet direct maar moet constant doorstarten totdat die aanslaat. Brandstofpomp is net een maand geleden vervangen.
Heb bij andere punto's gekeken,, Zodra je die op contact zet dan hoor je de injectie aanslaan zodat die een druk opbouwt.. bij mij hoor je dat totaal niet!
Benzinemeter alles doet het gewoon, Weet iemand hoe ik dit kan oplossen zodat ik niet meer elke keer hoef door te starten?
Heb Onlangs in mijn Opbergvakje gekeken (passagierskant),, Daar zitten wat relais achter.. 1 er van mist.. dat is de 3e van rechts.. heeft die daar misschien iets mee te maken?
Ik hoop dat 1 van jullie mij kan helpen..
Het relais van de brandstofpomp zit in de motorruimte bij de accu en kan verborgen zitten.
Wat problemen kan veroorzaken is een slechte bedrading naar het relais toe en dan de 1e 10 cm bij het relais,dit veroorzaakt ook startproblemen,de bedrading is heet geweest ,dit hoor je bij een pompwissel ook te controleren.
[quote=thei11316]Het relais van de brandstofpomp zit in de motorruimte bij de accu en kan verborgen zitten.
Wat problemen kan veroorzaken is een slechte bedrading naar het relais toe en dan de 1e 10 cm bij het relais,dit veroorzaakt ook startproblemen,de bedrading is heet geweest ,dit hoor je bij een pompwissel ook te controleren.[/quote]
Dreamy:
Heb de bedrading gecontroleerdbij het relais, is niet verbrand of wat dan ook en ziet er keurig uit.
Bedankt voor de info!!
[quote=Hans4040][url=http://img14.imageshack.us/my.php?image=...][url]http://img14.imageshack.us/img14/6754/fu...[/url][/url][/quote]
Bedankt voor de Afbeelding van het Relais,, Heb er gelijk een nieuwe ingedaan en de bedrading gecontroleerd.
Probleem is helaas nog niet verholpen.
Starten doet ie wel,, Zonder Relais helemaal niet.
Met andere relais start die gewoon zoals het was.
Hoor geen Brandstofpomp druk opbouwen.. Moet eerst lang doorstarten totdat die benzine pakt. Nog iemand Tips?
Iniedergeval Dankjewel voor alle reacties..!!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.
die 3 relay`s zijn van
1= achterruitverwarming
2= toeter
3= ontsteking
Hans4040build
speed123.030 km