👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hierbij een Fiat panda van 1992 met een 1000 fire motor.
Auto slaat af als er veel verbruikers aangezet worden, nu het koud word en de winter is weer in aantocht is dit uiteraard het geval!
Als extra verbruikers zoals aanjager/ achter ruitverwarming etc uitgezet word dan slaat hij niet af.
Gasklep aanslag staat al zover open dat wij hem niet verder open willen zetten.
Kent iemand dit probleem ?
Massaverbinding van motorblok naar accu controleren en massaverbinding van inspuitcomputer controleren.
Paul.
Massa aansluiting Accu/carrosserie controleren. Deze zit tegen het schutbord onder de afwateringsslang van de paravantbak. Al meerdere keren meegemaakt.
Massa aansluitingen gecontroleerd en beter vast gezet, min pool zat iets los , deze ook goed vast gezet. Probleem is nu verholpen, ook met dit koude weer !!
bedankt voor reacties !
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Panda of stel zelf een nieuwe vraag.
Accu slecht (defect),motor loopt op dynamo.
verbruikers trekken te veel stroom weg zodat er voor de onsteking
niets meer overblijft en daardoor slaat de motor af.
controleer evt ook de laadstroom!
20 jaar