hallo, hallo,
het had allerlei zoemende en "aanlopende" geluiden komende van rechtsachter, bij het vervoeren van meer gewicht en bochten naar links werd het erger tot een soort fluiten aan toe.
o.k. wiellager rechtsachter vervangen (160,-), meer kan het niet zijn toch ?
maar hij doet het nog !?
het is een michelin, maar dan dan moet er toch wel iets erg mis zijn met dat ding, heb ik nog niet aan gedacht trouwens, links en rechts achter eens verwisselen dan maar.
ga ik doen, ik laat het weten
ik ga het reservewiel er op zetten, maar dat is een stalen velg, origineel zitten er ford lichtmetalen velgen op (het is een ghia) zijn de wielmoeren ook geschikt voor die stalen velg ? (er zitten geen andere bij)
o.k. ik heb verschillende wiel-wisselingen gedaan en het resultaat is duidelijk: het is inderdaad de band, nou heb ik dat lager van 160,- dus voor niks gekocht, maar ja, heb ik er in elk geval één op reserve.
in elk geval bedankt Postie voor de goeie tip.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Mondeo of stel zelf een nieuwe vraag.
Geen band die lawaai maakt?
Postiebuild
speed14.840 km