Ford Transit: cruise control

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0 L Dura Torg DI turbo diesel

Beste deskundigen,

Bij een (internet)bedrijf informatie (offerte) aangevraagd voor een elektronische cc, maar kreeg er een met servo!

Wie weet of er een cc met can-bus (plug and play) gemonteerd kan worden in mijn Transit? Of kan ik dat zelf ergens aan herkennen/zien? (hij heeft ABS)

groeten,
Leo.

Geplaatst door

ploperdeplop

435 km

al 16 jaar lid

Reacties

Dat bestaat zeker van het merk waeco of gold cruise type AP900

eddyarc

5.330 km

Bedankt Eddy,

Ik ben inmiddels ook al met leveranciers bezig en verschillende verkoop punten.
Ik kan kiezen voor de mechanische, (gaatjes boren in schut bord en improviseren enz) of met electrische servo.

Het is nog niet zo makkelijk met deze wagen omdat dit bouwjaar tussen de "nieuwe" en "oude" techniek in zit.(er moet volgens sommige zelfs een nieuw (kunsstof) gaspedaal gemonteerd worden.

Groeten,
Leo.

ploperdeplopTopicstarter

435 km

Werkt die nog met een gaskabel of is dit al elektrisch gestuurd het gaspedaal bedoel ik?

eddyarc

5.330 km

Het is een elektrisch gaspedaal maar de rest is wel mechanisch en er moet een mechanische servo op zonder vacuüm, dus het gas pedaal wordt na het inbouwen van de CC wel met een kabel aangestuurd.(denk ik?)

Groet,
Leo

ploperdeplopTopicstarter

435 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Transit of stel zelf een nieuwe vraag.