sinds een kleine maand is het voorgekomen dat met optrekken het toerental iets te laag was waardoor de motor afsloeg, ik reed niet maar mijn vrouw. zij wist te melden dat de koppelingspedaal beneden lag ?
uitgestapt en naar het pedaal gekeken en met de hand omhoog getrokken! ,alles werkte weer prima.
koppeling werkt verder perfect, schakeld soepel en goed ,geen slip .
nog twee kee meegemaakt maar kon met de voet het pedaal omhoog wippen en verder gaan problemen.
komt die vaker voor, lijkt mij niet hydraulisch, remvloeistof peil is goed en nog geen jaar oud en reeds 75000 km gereden
Als er lucht in zou zitten gaat dat niet bij de volgende pedaalindruk vanzelf weg en lek is er ook niks .
Mechaniek euvel ?
ben beniewd !
als ereen lekkagee zou zijn moet mijn remolieniveauzakken nietwaar .
2 weken
Dat is een optie , inwendige lekkage is ook mogelijk , meestal bovenste cilinder defect.
kan ook inwendig verlies hebben dat bij in trappen de vloeistof lang het rubbertje gaat dan blijft het pedaal onder in liggen af en toe
dan moet de cilinder bij het pedaal vervangen worden.
groetjes jan
Koppelingscilinder bij pedaal inwendig lek. Deze vervangen dan is het opgelost.
momenteel werkt de koppeling nog goed, als het een beetje warmer wordt zo rond april/mei ga ik de koppelingscilinder vervangen, blijkbaar komt dat vaker voor bij dit soort voertuigen ,in 47 aar autorijden nog nooit een koppelings( cilinder )probleem gehad en div autos over de 1,5 ton gebracht vanaf nieuw, deze Ford heeft mij vanaf nieuw de duurste auto in onderhoud en pas 75.000 gereden ..,maar bedankt voor de tip .
5 dagen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Kuga of stel zelf een nieuwe vraag.
Is toch een hydraulisch probleem , kijk eens bij het pedaal waar de stift de cilinder in gaat en onderaan de versnellingsbak of daar remoliesporen zichtbaar zijn.
2 weken