Ford Escort: Kraken draagarmrubbers

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

Hoi,

een tijdje geleden maakte mijn Ford Escort Clipper een vreemd krakend geluid als ik over een verkeersdrempel reed. Ik heb de draagarmrubbers (zowel vooraan als achteraan) toen met WD40 ingesmeerd. Het vreemde geluid was toen voorbij, tot gisteren. Gisteren begonnen die ineens weer vrij hard te kraken.
Nu is mijn vraag, kent er iemand misschien een beter middel om de rubbers in te smeren?? Moet ik de draagarm demonteren (vooral achteraan lijkt me dit een probleem)? Is het slim van me geweest om de draagarmrubbers al te hebben ingesmeerd met WD40, heb ik op deze manier iets verkeerd gedaan?
Bedankt voor jullie reacties!
Frederik

Geplaatst door

Fredo

7.985 km

al 21 jaar lid

Reacties

leuk geprobeerd, na 30 spuitbussen wd40 zal hij nog steeds kraken of gaan kraken, het rubber is waarschijnlijk gescheurd en er is vocht in gekomen waardoor de stalen-bus erin is gaan roesten:en die kraakt nu.
Oplossing: draagarm rubbers vervangen!
succes!
Moet de auto na het vervangen van de draagarmrubbers opnieuw uitgelijnd worden?? En moeten de achterste draagarmrubbers er ook worden ingeperst zoals de voorste??
Bedankt voor de reactie
Frederik
Fredo Topicstarter 7.985 km Reageer
Ja t beste is van wel

Willem

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.