Ford Fiesta: Motor houdt in bij plankgas

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Hallo,

Als ik mijn gaspedaal tot de bodem intrap gaat het toerental niet verder dan 3500. Als ik het pedaal iets minder intrap, dan loopt het toerental wel op. Ook hapert hij zo nu en dan. Ik heb het luchtfilter er al afgehad en dan schokt de motor als hij stationair draait. Vlak ervoor heb ik olie bijgevuld en daarna begonnen de problemen. Wie kan mij helpen dit probleem op te lossen?

Geplaatst door

stufmeister

175 km

al 21 jaar lid

Reacties

Topsnelheid is wel gelijk gebleven?

Contact

425 km

Nog niet geprobeerd, want ik ben bang dat hij gaat schokkken en dat vind ik bij 170km/u wel gevaarlijk. Wel ging het toerental in de 2e versnelling voorbij de 7500. Normaal gesproken is het bij 7200 al op de begrenzer gestuit.

stufmeisterTopicstarter

175 km

Het lijkt wel op een verstopte (kapotte) katalysator.

Hans

Hans4037

27.095 km

Misschien te dikke olie.

flow

12.310 km

Het lijkt wel op een verstopte (kapotte) katalysator.

Hans

Zat ik ook aan te denken. Laat ik het anders zeggen, als je vermogen verlies hebt (je moet je gaspedaal verder intrappen dan voorheen om dezelfde snelheid te bereiken) dan denk ik dat dit het probleem is.

Contact

425 km

nee dat is niet het geval. Als ik het pedaal verder intrap gaat ie schokken en zakt het toerental terug. Lijkt wel of hij remt.

stufmeisterTopicstarter

175 km

en als je de stekker van de luchtmassameter afhaalt,is dan het probleem voorbij?of heeft deze auto geen lmm?

coupe1846

330 km

Hmm, ik heb wel is gehad dat als ik mn gaspedaal intrapte de auto begon te schokken. Eenmaal de gewenste snelheid bereikt reed ie prima. Uiteindelijk bleek dit een kapotte bougiekabel te zijn.

Contact

425 km

mn auto staat nu bij de garage en zei konden mij vertellen dat de stationairregelklep defect was.

stufmeisterTopicstarter

175 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Marea of stel zelf een nieuwe vraag.