de koppeling met op- en neerschakelen werkt ineens slecht .geen versleten platen. Hoe werkt de koppeling,hydraulisch of met een kabel.het gebeurt in alle versnellingen.
het pedaal voelt gewoon als normaal.volgens het handboek is er een hulpdrukcylinder achter het pedaal.Bij koude motor schakelt hij gewoon,het probleem ontstond na een half uur rijden.
ik heb nog niet onder de auto gekeken,dan moet hij op een brug.bedankt voor het commentaar .ik vermoed een nieuwe cylinder ,verder zijn het alleen leidingen .remvloeistof is op niveau,dus verwacht ik geen lekkage .reaktie volgt.
ik heb het boek van Haynes gevonden.ik hoop dat het geen al te grote klus wordt.bedankt voor de tip. mocht het zo worden,dan is het einde oefening van een verder prima auto,die altijd perfekt en betrouwbaar is geweest. Voorlopig fijne dagen.ik ga er even onder liggen.(:
Ontlucht het systeem eens en kijk of dat eventueel tijdelijk verbetering geeft qua schakelen.
ik heb alles goed bekeken, heb het systeem ontlucht.geen lekkage ,geen verlies van olie.een beetje nat(druppel) bij de hoofdcilinder.Toch maar vervangen.Probleem opgelost.t.z.t. zal ik uit voorzorg de hulpcilinder ook vervangen. Bedankt voor de assistentie ,weer wat geleerd.
Mooi bedankt voor de feedback
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Focus of stel zelf een nieuwe vraag.
Hydraulisch hoe voelt het pedaal ?
Waarschijnlijk 1 van de cilinders lek kijk eens bij je pedaal en aan de onderkant van de bak of daar oliesporen zijn .
kaleido 1build
speed158.425 km