Nadat ik mijn tankdop laatst met een waterpomptang en wat geweld moest opendraaien (er moet toch benzine in, heb inmiddels een nieuwe tankdop) is mijn sleutel verbogen. En niet zomaar verbogen, het openmaken en starten van de auto gaat nu een stuk lastiger. Ik heb nog wel een reserve sleutel, maar die wil ik het liefst niet gebruiken, alleen als noodoplossing (=reserve). Is het mogelijk om mijn ford reservesleutel ergen te laten namaken? Het zijn van die ronde, dikke sleuteltjes, waar de lokale sleutelboer niets mee kan....iemand een suggestie?
Typisch een hollandse opmerking.....Een sleutel van een Renault kost wel 200 euro, dus nait soez'n jong.
ze kijken als het goed is naar de diepte per inslijping,hij bestaat uit vier of vijf op een rij.hoe meer hij ingeslepen is,hoe hoger het getal en volgens mij loopt dit op tot 4 of 5.
het materiaal is ook veel te zacht van de sleutel,waardoor hij veel te snel slijt wat al snel lijdt tot problemen.
hetzelfde geldt voor de hoeveelheid sleutels die aan je sleutelbos hangen.
Ja de nieuwe sleutel past wel beter dan de oude, maar het feit dat die oude problemen gaf lag toch echt aan het feit dat ik hem het hele ijzer verdraaid had met de waterpomptang toen ik m'n tankdop open wou krijgen....dacht al dat me tank vacuumzoog, maar later bleek het gelukkig aan het mechaniek van de tankdop zelf te liggen, nieuwe tankdop en alles was opgelost.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Marea of stel zelf een nieuwe vraag.
Bestellen bij een/de dealer is - vrees ik - de enigste oplossing
PBleeker
speed940 km