Mijn escort stottert gruwlijk bij het wegrijden vanuit stilstand of vanuit lage snelheden. Met name in zijn 1e of 2e versnelling. Boven de 2000 toeren is het weg.
Die horten en stoten zijn precies hetzelfde alsof je snel met je gaspedaal op en neer gaat. Toenk toenk toenk... je kent het wel, dat schudden van de auto.
Echter ik doe heel rustig met het gaspedaal. Het is meestal ook direct na het schakelen als je dan weer met je voet het gas aanraakt. Ik weet echter niet of het een versnellingsbakprobleem is. Het lijkt meer op een onevenredige brandstoftoevoer. Echter stationair loopt ie goed, en ik heb ook al de brandstoffilter vervangen en het stationaire toerental + koudstart wat hoger gezet maar het probleem blijft.
Weet iemand wat dit is? Bedankt!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.
gr dirk