 
        👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Mijn temperatuurmeter komt maar een klein stukje van zijn plaats en blijft op koud staan terwijl mijn kachel gewoon goed warm/heet  wordt.
Ik heb de termostaat er uit gehaald en getest en deze is ok...verder heb ik de sensor van de temp. doorgemeten en deze is ook goed.
Er zit genoeg koelvloeistof in.
Tevens valt mij op dat er geen druk op het expansievat staat....( ik weet niet of dit wel of niet normaal is..)
Ik wil nu de waterpomp controleren maar heb hier een vraag over.
Moet je altijd een straalje water in het expansievat zien komen uit de retourleiding (eventueel met wat 'gas' geven) of is dit alleen het geval als de termostaat opent ....m.a.w kan ik de pomp op deze manier op een goede werking controleren?
mvrgr
Karthur8
                                        Plaatje:
[url=http://img29.imageshack.us/i/thermostaat...][img]http://img29.imageshack.us/img29/8149/th...[/img][/url]
Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
Suc6
                
                                        Bedankt 'Dokter' ........ het was inderdaad de sensor voor de meter.
De auto is inmiddels niet meer ziek en mag de weg weer op. :-)
gegroet,
Karthur8
                
14 jaar
staan die sensoren rechts als vo motor staat of links aub
13 jaar
                                        Rechts als je ervoor staat, je ziet de bobine op het plaatje, de thermostaathuis zit daarvoor.
Suc6
                
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.
Welke sensor heb je gemeten en wat was de uitslag?,
Deze escort heeft er 3, 2 in het thermostaathuis(bovenste voor de computer, onderste voor dashboard), en dan zit er nog 1 in de bovenste radiateurslang, die is voor de koelvin.
De sensor voor de meter gaat wel eens stuk.
Suc6
14 jaar