Ik heb de laatste tijd problemen gehad die waren terug te voeren op een kapotte koppakking. Er ligt nu een gereviseerde kop op. Dus weer km's maken, maar ook de verdamper van de lpg installatie heeft, door overdruk op het koelsysteem tijdens die kapotte koppakking, een lekkage gekregen.
Is het mogelijk deze verdamper van Vialle (meer specifiek kan ik niet zijn) te reviseren (hopelijk alleen maar een weggedrukte kering of pakking?)
Als dit niet mogelijk is, kan ik dan gewoon een nieuwe bestellen en de oude vervangen zonder instellen of zo? (dus oude eraf, nieuwe erop en rijden maar?)
ben benieuwd
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.