als dat noiit zo geweest is dan zal er iets krom zijn.
heb je de wagen nog maar net haal de wielen eraf en kijk of het de zelfde velgen zijn en of er niks tussen wiel en naaf zit aan de eene kant.
ik heb al een tijdje de auto en het is mij nu opgevallen eigenlijk!
al de velgen zijn even groot dezelfste bandmaat tis dat da ik niet versta hoe dat het komt dat mijn ene wiel meer uit mijn kas sta dan de andere
als het bij ander escorts wel gelijk is dan zal je hem eens moeten laten controleren op de uitlijning als daar wat krom is zien ze dat gelijk.
zijn de scheremen wel even bol dat er niet een op het oog afwijking is.
is maar een vraag hoor hoeft niet zo te zijn.
ik denk dat ik mijn wielen ga moeten uitlijnen want als ik mijn contact aanleg zonder de auto te starten dus de servo is niet in werking zonder dat de auto draait
en ik draai mijn stuur naar links of naar rechts staan mijn banden een beetje schuin
maar ik denk niet dat dat het probleem is van mijn band dat meer uit mij kas staat dan de andere
heb je de wagen nog maar net haal de wielen eraf en kijk of het de zelfde velgen zijn en of er niks tussen wiel en naaf zit aan de eene kant.
groetjes jan.