Honda ACCORD SEDAN: Accoustisch geluid voor paar seconden.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: N22A1, Motorinhoud (cc): 2300, Vermogen (kw): 103

Geachte Forum leden.
Mijn Honda Accord Diesel uit 2006 geeft af en toe tijdens het rijden voor een paar seconde een accoustisch geluid. Het geluid is net of het alarm van mijn horloge afgaat. Auto doet dit al jaren maar ben wel benieuwd waar dit vandaan komt. Het komt niet van de gordels, ook is het geen alarm van de verlichting.
Groet, Peter

Geplaatst door

peter1966

3.535 km

al 21 jaar lid

Reacties

Radio ?
Geen radio, accoustisch signaal komt zelfs als de radio uit staat.
peter1966 Topicstarter 3.535 km Reageer
Ander horloge?
Beetje laat, maar is het niet het overschrijden van een ingestelde snelheid? Dacht dat die standaard stond ingesteld rond de 50km per uur en eventuele nog bij een nadere snelheid.. Is zelf aan te passen.



vr.gr. Theo
Hallo Theo, bedankt voor je reactie. Ook het overschrijden van de ingestelde snelheid is het niet. Het signaal komt ook wel eens als ik net de auto gestart heb. Met mijn gordel om.
Ik kom er niet achter denk ik, het hindert me ook niet. Auto is altijd starten en lopen.
Groeten,
Peter
peter1966 Topicstarter 3.535 km Reageer
Oplossing helaas nog niet gevonden. Als ik er nog een keer achter kom dan zal ik dit melden. Groet, Peter
peter1966 Topicstarter 3.535 km Reageer
Helaas euvel nooit gevonden, geluid kom zeer sporadisch.
peter1966 Topicstarter 3.535 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Accord of stel zelf een nieuwe vraag.