Hyundai Tucson : deur gaat niet open hyundai tucson (recht achter)

schedule Aangemaakt op

hallo

ik heb een tucson staan en het rechter achter portier gaat niet meer van binnen en van buitenuit open
de buitenklink zit vast !!

hoe open te krijgen ?
wat moet er worden vervangen ?

mvg dennis

Geplaatst door

dennis1989

115 km

al 14 jaar lid

Reacties

Probeer de binnen bekleding te verwijderen , hoe lastig het ook zal zijn met gesloten portier,
(er van uitgaande dat het zaakje niet dicht gevroren is , in dat geval kun je een fohn gebruiken).

probeer de bekleding vanaf de bovenzijde los te maken ,
indien mogelijk via de ontstane opening met een goede zaklamp erbij en een lange schroevendraaier of stevig stuk draad (byv. lasdraad),
proberen bij de bediening (stangetjes / kabeltjes) te komen en er wat mee te rommelen ,

Hij zal vanaf de binnenzijde wel op kinderslot staan , dus laat een 2de persoon aan de buitenzijde af en toe aan de deurgreep trekken, indien mogelijk.
(aangezien als je de raam open maakt je niet bij de bediening (stangetjes/kabeltjes) kunt komen, en je zelf niet aan de deurgreep kan trekken)
met een beetje geluk en heel veel geduld is de kans groot dat hij open gaat , daarna kun je de bekleding helemaal verwijderen en kijken wat er los of kapot is .

Mocht dit niet lukken dan ben ik bang dat er niets anders op zit dan de deurbekleding open te snijden / zagen.


succes.

limbra

16.500 km

het probleem is opgelost de buitenklink zat vast in zij gelijder

nieuwe klink besteld en monteren

bedankt voor de reactie's

dennis1989Topicstarter

115 km

ok fijn dat het opgelost is .

gr. limbra

limbra

16.500 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai Tucson of stel zelf een nieuwe vraag.