Hallo ,wij hebben een klant met een JDM Albizia waarvan de snelheidsmeter telkens uitvalt . De ene dag geeft de auto normaal zijn snelheid aan en de volgende keer bijvoorbeeld niet .
De snelheid sensor bij de aandrijfas/bak is vervangen , de stekker verbindingen zijn vervangen en of overbrugt . De signaal ben ik al kwijt voordat deze bij de snelheidmeter is.
Kent iemand misschien dit probleem en kan mij ermee verder helpen ?
alvast bedankt
Geplaatst door gardejonge PRO , lid sinds 19 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Jdm Albizia of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
eddyarc, 12 jaar geleden
lijkt dat de draad nog ergens is onderbroken of bijna onderbroken en geeft slecht contakt
mischien best heel de draad vernieuwen tot aan teller dan ben je zeker