Mazda CX-7: service interval

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2011, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 Sky active

Weet iemand hoe je de service interval moet resetten van een Mazda CX-5.
hij geeft aan dat hij toe is aan service deze net uitgevoerd.
Ik heb een Delphi tester.

Groet
Peter

Geplaatst door

peter koolhaas

620 km

al 14 jaar lid

Reacties

Peter, kijk eens bij Ford. Het kan zijn dat je op identieke wijze moet wissen. Iets met rempedaal en gaspedaal ingedrukt te houde.

jhl

57.015 km

Ok bedankt ga ik doen.

peter koolhaasTopicstarter

620 km

Service interval is in het menu van de auto terug te zetten en zelfs uit te zetten.

dit hebben wij gedaan (iutzetten die handel) dan tenminste geen meldingen meer
voor banden druk
banden omtrek
olie ververs termijn.

peter koolhaasTopicstarter

620 km

Ik wil even toevoegen dat je met een Diesel wel altijd naar de dealer toe moet of je moet de juiste software hebben. Dit i.v.m. DPF.
En de oplossing die Peter beschrijft is enkel voor de CX-5 (en de andere Skyactive modellen) maar niet voor de CX-7 die ingevuld staat als model in je beginpost.

Sander.Raaijmakers

510 km

Peter heeft wél gelijk in dit geval. De CX-7 heeft een menu in de boordcomputer waar je deze functies aan of uit kunt zetten. De CX-5 heeft dit in het instrumentenpaneel, bij de CX-7 word hiervoor het schermpje van een eventueel navigatiesysteem gebruikt.

Inderdaad wel even naar de dealer voor het resetten van de motorolie-verdunning (of met je eigen tester indien deze dit ondersteunt).

Harald1980

2.570 km

Excuses Harald, je hebt gelijk nu ik het nog eens lees. Bedankt voor je reactie.

Sander.Raaijmakers

510 km

Graag gedaan :D

Harald1980

2.570 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda CX-7 of stel zelf een nieuwe vraag.