Mercedes-Benz A-Klasse: 170 cdi fout p1470

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002

Klant klaagt dat de wagen geen snelheid haalt op autosnelweg, foutcode p1470 turbodrukregeling.Wagen heeft ook geen vermogen bij lage toeren en stopt ermee bij +- 3000 t/min, fout p1470 komt iedere keer terug. Kan een verstopte roetfilter de oorzaak zijn van deze fout?

Geplaatst door

geert3496

6.475 km

al 23 jaar lid

Reacties

Volgens autodata is storingscode P1470: de laaddruk turbucompressor te laag/hoog.
Als waarchijnlijke oorzaak geven ze: bedrading, connectors, vuldrukregelklep turbocompressor.
jazeker een cerstopte oxykat komt veel voor en dan komt ook p1470 tevoorschijn als ik me niet vergis met een positieve regelafwijking gooi hem (effe) los bij de turbo alleen de uitlaatklem los nemen is al genoeg
gr martijn
mbax 335 km Reageer
Bij proefrijden geconstateerd dat turbodruk te laag was.Elektroklep waste-gate vervangen en probleem opgelost.
geert3496 Topicstarter 6.475 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz A-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.