Mercedes-Benz V-Klasse 2003: Automaatbak

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Transmissie: Automaat

Hoi
Ik heb een probleem met mijn Mercedes V klasse 220cdi automaat. Als ik een klein stukje rij dan begint hij een raar geluid te maken gierent geluid. En dan heb ik na een paar meter geen aandrijving meer kan de pook heen en weer doen maar pakt geen versnelling meer op.(Er gaat een rood lampje met een soort tandwiel branden) Als ik de motor even uit laat dan kun je weer een stukje rijden en komt het zelfde weer. Wie zou mijn kunnen zeggen wat dit kan zijn.

MercedesVklasse

Geplaatst door MercedesVklasse , lid sinds 4 maanden geleden

🌟 Black Friday Superdeals bij Coolblue! 🛍️
Mis het niet! Scoor ongelooflijke kortingen op elektronica en witgoed tijdens de Black Friday uitverkoop bij Coolblue. Beperkte tijd, ongekende aanbiedingen. Klik en bespaar nu op jouw favoriete producten!

1 Reactie

kaleido 1 PRO, 4 maanden geleden

Te weinig olie , mechanisch defect , dit is zo niet precies te zeggen.
Lijkt me beter om te proberen de auto bij een garage te krijgen.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz V-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.