Mercedes-Benz Sprinter: brandstof filter half leeg

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.9

hallo mijn sprinter houd in als ik een rechtse bocht maak,gisteren heb ik de brandstof filter vernieuwd en zag tot mijn verbazing dat de oude nog maar half vol was hoe kan dit eigenlijk,heb wel ondekt dat de aanvoer slang die naar het filterhuis gaat soms valse lucht aanzuigt,maar heb de twijfels of dat de oorzaak is dat de brandstof filter half vol is.

Geplaatst door

flow

12.310 km

al 22 jaar lid

Reacties

Hoi alanzlodi

Controleer de O-ringen onder de aansluitingen op je brandstof filter deze willen nog wel eens gaan lekken en dan gaat er valse lucht in je brandstof zitten.

Gr Dirk
Bril 705 km Reageer
Ja dat klopt ook ik kan ze zonder moeite bewegen en er zit een hoop speling op,dat maar eens eerst proberen.bedankt voor uw reaktie.
flow Topicstarter 12.310 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Sprinter of stel zelf een nieuwe vraag.