hallo,
ik wil een sl300 uit 1993 kopen maar zit daar nu een distributieriem of ketting in,de verkoper zegt een ketting maar ik ben een leek en wil het graag zeker weten.De auto heeft 120000 gelopen uds als het een riem is wanneer moet die dan vervangen worden?
Alvast bedankt,en heeft iemand nog tips waar ik op moet letten bij dit type auto?
alvast bedankt
Geplaatst door fnm jonkman , lid sinds 18 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz S-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Hans4040 PRO, 17 jaar geleden
Ketting.
En waar je op moet letten?
Gewoon op de algehele staat van de auto.
Rondom bekijken op schade en/of reparaties.
Kijk goed onder de motorkap of je sporen ziet van een eventuele aanrijding, etcetera.
Het is een sportwagen en er zal ook wel als zodanig mee gereden zijn.
Verder voor deze prijs natuurlijk BOVAG garantie en Nationale Auto Pas (NAP),bijgehouden onderhoudsboekje en 3 (!) sleutels.
mvg,
Hans.