Mercedes-Benz S-Klasse: kickdown doet t niet meer

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Hallo,ik heb een probleen en weet niet waar ik het moet zoeken.
Het is namelijk zo dat toen ik op vakantie ging met de caravan in de bergen de kickdown het ineens niet meer deed!
Daarvoor had ik nergens last van.Maar zelfs is de bergstanden reageert niet niet meer. Nu heb ik iets gehoord over een schakelaar onder het pedaal!? het is een s-klasse 320 Automaat Wie kan mij helpen!

Geplaatst door

randy9289

115 km

al 21 jaar lid

Reacties

best gewoon even uit laten lezen.. Zal een sensor zijn die kapot is en vervangen zal moeten worden. Kan natuurlijk ook gewoon een zekeringetje zijn ;-))

De "schakelaar" vind je aan je gaspedaal ergens. Moet maar eens onderin kruipen en kijken naar je gaspedaal. Je zult zien dat er daar een soort knik zit op je pedaal.

Suc6!
Het was inderdaad de schakelaar onder het pedaal is weer vervangen!! Loopt weer als een zonnetje!!!

randy9289 Topicstarter 115 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz S-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.