Mercedes-Benz 210: koelwater vervangen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

hallo, ik ben de trotse bezitter van een e 220 cdi bwj.2001 143pk.mijn auto is nu bijna 5 jaar en ik zou de koelvloeistof willen vervangen.kent iemand de juiste procedure in verband met het opvullen en eventueel ontluchten van het koelsysteem en daaraan eventueele verbonden elektronische toesstanden?
Dank bij voorbaat.

Geplaatst door

dannybenz

1.140 km

al 21 jaar lid

Reacties

misschien zit er een aftapdop onderaan je radiator, en zo niet moet je de onderste slang van je radiator afkoppelen. LET WEL OP dat je de oude koelfloeistof in een bak opvang en bij de garage/gemeente inlevert het is namelijk vervuilende troep, bij mercedes hoef je je systeem volgens mij niet te ontluchten.

Andre330

1.320 km

is het gelukt?

Andre330

1.320 km

neen andre,ik zie er nergens geen stop aanzitten.
zal onderste tube moeten lossen vrees ik.

dannybenzTopicstarter

1.140 km

dan zou je inderdaad je onderste slang los moeten maken.

Andre330

1.320 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 124 of stel zelf een nieuwe vraag.