hallo
bij mijn auto lekt de waterpomp, na de multiriem er af te hebben gehaald
zag ik dat het water uit een pijpje komt die onder de pomp zit,
weet iemand waar die voor dient?, het is net een soort pijpje waar een slangetje op heeft gezeten.
alvast bedankt voor jullie antwoorden.
met vriendelijke groet,
gerben.
Geplaatst door mbslkfreak , lid sinds 16 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz SLK-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
4 Reacties
Hans4037 PRO, 14 jaar geleden
Dat dient er voor dat als de keerring van de waterpomp gat lekken de vloeistof niet bij het lager van de waterpomp kan komen.
Hans
mbslkfreak, 14 jaar geleden
hans.
bedankt voor je reactie, houdt dit in dat de pomp kapot is en er een nieuwe op moet of kan ik die overloop
gewoon dicht maken? of zijn er revisie setjes voor te krijgen?
Transaxle-Auto PRO, 14 jaar geleden
Is een beluchtingsgaatje die dient ter indicatie dat het zaakje niet meer afdicht bij de keerring, tijd voor een nieuwe waterpomp of reviseren als er setjes voor in de handel zijn, vr gr
Hans4037 PRO, 14 jaar geleden
[quote=mbslkfreak]hans.
bedankt voor je reactie, houdt dit in dat de pomp kapot is en er een nieuwe op moet of kan ik die overloop
gewoon dicht maken? of zijn er revisie setjes voor te krijgen?[/quote]
Inderdaad een nieuwe pomp is de oplossing.
Hans