👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Mercedes Benz CLA maakt bij lage snelheid en insturen een niet te traceren geluid, aldus twee verschillende vestigingen van MB.
Is mijn auto een wereldwonder door dit niet nader te traceren geluid en kan ik dit als normaal beschouwen of is er hier wellicht iemand die het herkent?
Voor het geluid graag de volgende link bezoeken;
https://youtube.com/shorts/j15SKjaWFYA?f...
Alvast bedankt!
Bedankt voor je reactie. De auto is al meerdere malen nagekeken en op de brug geweest. Je zou denken dat ze daar al aan gedacht hebben, maar ik ga het toch doorgeven.
23 uur
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz CLA-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Het is de vraag of het geluid wordt veroorzaakt door de wielophanging of door het draaiende stuurwiel wat aan de achterzijde ergens tegenaan schuurt. Dat laatste komt soms ook voor en dat kun je eenvoudig verhelpen door (spaarzaam!) bij wijze van proef wat siliconenspray te spuiten achter de draaiende ronde cirkel die achter aan het stuurwiel zit en het stuk plastic wat daar aan de auto zit.
23 uur