auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Mercedes-Benz C-Klasse: motor lampje gaat branden c klasse w 203 benzine

Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: compressor

hallo.ik heb een mercedes c klasse, 203 benzine nu gaat het motor lampje branden. en de motor gaat onregelmatig lopen, naar een klein stukje rijden kan ik ook geen gas meer geven. heb de auto aan de kas gehad en gaf 2 fout codes ( gewist ) maar naar een paar dagen komt het weer terug. wie heeft hier ervaring mee ?.

Geplaatst door

jans mercedes +0

al 15 jaar lid

Reacties

om te beginnen de nummers van de foutcodes hier eens posten.

alfons262 +0
badge

14 jaar

oke.ga deze week de codes weer uitlezen, eerste instantie gaf de kas ( computer ) aan dat de lucht massameter niet goed is,een gehaald op de sloop, maar doet weer hetzelfde.

het kan een lucht (vaccuum) slangetje wezen moet ergens onder spruit stuk zitten denk bij de inspuiten
heeft een kennis ook gehad gaf ook lucht massa aan en 900 euro kosten bij mercedes
bleek slang van 35 euro te gaan

vraagje +0

14 jaar

uit laten lezen geeft fout code sensor, maar niet welke. maar auto door wasstraat gereden en rijd nu weer als een nieuwe,zolang het duurt.

hoi. zou je willen vragen welk slangetje dat is,en kan ik daar zo bij. of moet ik dan onderdelen gaan verwijderen.
bvd Jans.

je moet er zo bij kunnen denk via nilaatspruitstuk had met vaccuum te maken
ik zie deze man niet zo heel vaak ander was het geen probleem..

vraagje +0

14 jaar

opgelost , olie vanaf krukas in kabelboom.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.